Zegary stojące

Wyjątkowy zegar stojący. Zegar może mieć jakikolwiek nadruk. Idealny na wyjątkowy i niepowtarzalny prezent. Grawer może być z ulubionym sportem, z dedykacją dla mamy, żony, męża, babci, dziadka, na rocznicę ślubu, okrągłe urodziny, sakralne, świąteczne, dedykowane dla konkretnej osoby, z mottem, z ulubionym cytatem, z logo firmy itp.
Bardzo praktyczny zegar, który można postawić na biurku, szafce nocnej, na meblach itp. Mechanizm bezgłośny, płynny – niesłyszalny. Mechanizm nie jest montowany na zegarze – do samodzielnego montażu.

Galeria – kliknij w zdjęcie aby powiększyć

Dane techniczne:

  1. Materiał : sklejka brzozowa o grubości 6mm.
  2. Wymiary :
    • Tarcza: długość ok 18 cm, szerokość ok 10 cm
    • Zegar: długość ok 18 cm, szerokość ok 5,5 cm, wysokość ok 9,5 cm (tarcza jest lekko pochylona)
  3. Mechanizm, który dołączam jest bezgłośny, płynny – niesłyszalny. Można oczywiście zakupić samą tarczę ze stojakiem. Dostępne na rynku są różne mechanizmy, różne kształty wskazówek itp. Wybór należy do Państwa czy ten mechanizm z takimi wskazówkami jakie prezentuję czy własny. Jeśli własny to trzeba podać jaka średnica trzpienia, długość gwintu min 9 mm do tarcz o grubości min 6 mm.
  4. Kolor naturalny – sklejka brzozowa. Kolor na zdjęciach może różnić się od oryginału, mogą wystąpić przebarwienia, drobne sęki wynikające z naturalnych właściwości drewna.

Jeżeli Państwo nie znajdą odpowiedniego projektu to zapraszam do kontaktu. Mogą Państwo przesłać projekt lub pomogę w przygotowaniu. Już w krótce pojawią się kolejne projekty. Obszar do grawerowania podany na zdjęciach.

WZORY – NR MODELU

Powrót – kliknij

>> POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ <<