Podkładki pod kubek szklankę

Grawerowane, personalizowane podkładki.
Bardzo ładne podkładki pod kubek, szklankę, kufel, dzbanek itp. Przedstawiam zarówno podstawowe wzory na kawę czy herbatę jak również pod kufle z piwem czy szklankę z whisky. Możliwości wzornictwa są ogromne i ograniczone tylko wyobraźnią.
Podkładki idealnie nadają się do wystroju wnętrza, na prezent czy jako gadżet reklamowy na każdą okazję. Można przygotować indywidualne projekty na urodziny, dla żony, dla męża, dla mamy, dla taty, dla miłośników rowerów czy innych sportów, śmieszne, świąteczne itp.
Można tworzyć zestawy/komplety np. duża podkładka pod dzbanek, butelkę + 6szt małych podkładek z tym samym motywem, które można zobaczyć w zakładce zestawy.
Do przechowywania podkładek przygotowałem pudełko, które można zobaczyć w zakładce pudełka.

Święta

Napoje

Okoliczności

Różne

Dzbanek, butelka

Dane techniczne:

  1. Materiał : sklejka brzozowa o grubości 3mm.
  2. Wymiary :
    • Okrągła lub kwadratowa podkładka pod kubek, szklankę – ok 9cm
    • Okrągła pod dzbanek – ok 16 cm
    • Okrągła kwadratowa pod butelki – ok 12 cm
  3. Kolor naturalny – sklejka brzozowa. Kolor na zdjęciach może różnić się od oryginału, mogą wystąpić przebarwienia, drobne sęki wynikające z naturalnych właściwości drewna.

Jeżeli Państwo nie znajdą odpowiedniego projektu to zapraszam do kontaktu. Mogą Państwo przesłać projekt lub pomogę w przygotowaniu. Już w krótce pojawią się kolejne projekty.

>> POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ <<