Zwierzaki

Różne kształty wszystkich gatunków zwierząt wycinane ze sklejki w dowolnym rozmiarze. Kura, delfin, kot, krowa, pies, delfin, koń itp.
Idealnie nadają się jako dodatki do dekoracji wnętrz, pudełek, lub do edukacji dzieci.. W każdym przedmiocie można wykonać otworek aby można było zastosować jako wiszący, można również podklejać taśmą magnetyczną i stosować na powierzchniach magnetycznych.
Wykonane są w stanie naturalnym, surowym, oszlifowane. Można we własnym zakresie ozdabiać różnymi technikami, malować, lakierować, techniką decoupage, podświetlić lampkami LED itp.
Każdy element może służyć jako baza do zegara ściennego.

Galeria – kliknij w zdjęcie aby powiększyć

Dane techniczne:

  1. Materiał : sklejka brzozowa o grubości 3mm lub 6mm
  2. Wymiary : Nie narzucam wymiarów – wymiar według Państwa potrzeb.
    • Maksymalny rozmiar 36 cm x 26 cm w układzie poziomym lub pionowym.
    • Dla elementów grawerowanych maksymalne wymiary to 30 cm x 20 cm w układzie pionowym i poziomym.
    • Przy bardzo małych elementach mogą wystąpić ograniczenia. W przypadku frezarki minimalne przejścia, otwory, wcięcia itp. wymagana przestrzeń o szerokości 1 mm.
  3. Kolor naturalny – sklejka brzozowa. Kolor na zdjęciach może różnić się od oryginału, mogą wystąpić przebarwienia, drobne sęki wynikające z naturalnych właściwości drewna.

Jeżeli Państwo nie znajdą odpowiedniego projektu to zapraszam do kontaktu. Mogą Państwo przesłać projekt lub pomogę w przygotowaniu. Już w krótce pojawią się kolejne projekty.

>> POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ <<